ایرانیت چیست؟

ایرانیت نوعی صفحه و پنل موجی شکل است که برای پوشاندن سقف یا دیوار مورد نیاز آن مکان مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر برای پوشاندن سقف انبارها ، پارکینگ ها و کارخانه ها استفاده می شود.
از این محصول برای زیبایی هرچه بیشتر مکان شهر و هر کجا که نیاز به پوشش دادن همراه با زیبایی دارند ، استفاده می شود.
از این محصول برای سقف های کاذب و پوشش داخلی یا خارجی ساختمان استفاده می شود (ساختمان اداری ، صنعتی یا مسکونی فرقی نمی کند) و به تازگی در پرده ها استفاده می شود و جلوه زیبایی به آن مکان می بخشد.
اجزای تشکیل دهنده این محصول: این محصول از فایبرگلاس و فایبرگلاس ساخته شده و ویژگی آن عایق صدا بوده و در ابعاد مختلف تولید می شود.
مدل های مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد که عبارتند از: سیمان ، فایبرگلاس ساده و موجدار گالوانیزه ، همه در رنگ های مختلف ساخته شده اند.
ورق موج دار از نظر اقتصادی یکی از بهترین و ایده آل ترین انواع است. و همچنین می توان در روی تیرهای چوبی و سازه های فلزی آن را را اجرا کرد.

فایبرگلاس ایرانی یا سقف پلاستیکی ایرانیت چه مزایایی دارد؟

۱. هزینه اقتصادی که می تواند به عنوان ارزان ترین نوع پوشش سقف ارائه شود.
۲. مقاومت بالا در برابر انواع شرایط آب و هوایی
۳. جداسازی رطوبت برای استفاده از این ویژگی ، باید از گرادیان و همپوشانی مناسب لایه های ایرانی استفاده شود.
۴- کوری آپارتمان ها تا حدی
۵. وزن سبک

ایرانیت پلاستیکی یا فایبرگلاس ایرانی چیست؟

سقف فایبرگلاس نام دیگری دارد که ایرانیت پلاستیکیاست و به آن فایبرگلاس نیز گفته می شود و به اشکال مختلف نیز تولید می شود. اشکال معمول: جیب ، کرکره ، راه راه ، ذوزنقه ، موج دارو …
ترکیب این محصول از فایبرگلاس با پلیمر ساخته شده است و شایان ذکر است که برای کارکردن این محصول در محفظه ، نگهدارنده پروفیل و شاسی کشی مورد نیاز است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *