کاربرد ورق ایرانیت گالوانیزه

توضیحات جامع درباره کاربرد ورق ایرانیت گالوانیزه

ورق ایرانیت چیست ؟

با افزایش تعداد صنایع مختلف در جهان، نیاز به بخش های مختلف مانند انواع ورق فلزی و غیر فلزی نیز افزایش یافته است. ورق ایرانیت گالوانیزه یکی از این صفحات است که در مکان های مختلف کاربرد های زیادی دارد. این صفحه به دلیل ساختار خاص در پوشش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه، ساختار کلی ورق ایرانیت گالوانیزه و موارد مرتبط را مطالعه خواهیم کرد.

ورق ایرانیت گالوانیزه چیست ؟

کاربرد ورق ایرانیت گالوانیزه جزء اساسی بسیاری از صفحات از جمله ورق گالوانیزه رنگی و ورق سقف رنگی است. ورق ایرانیت گالوانیزه یک ورق فولادی است که از مواد گالوانیزه ساخته شده و روی آن را پوشانده و رنگ مورد نیاز را در اجاق به خود می گیرد. پانل های شیب دار رنگی اشکال مختلفی دارند که در زیر به آن ها خواهیم پرداخت . اما معمولاً به شکل سینوسی می باشند.

نمونه های کاربرد ورق ایرانیت گالوانیزه

  • سقف و بدنه سوله‌ها و سالن‌ها
  • لوله‌های بخاری
  • سقف شیروانی ویلاها و ساختمان‌ها
  • نردبان کابل و سینی کابل
  • کانال کولر و لوازم گرمایشی

رنگ های ورق ایرانیت گالوانیزه :

این پانل های رنگارنگ در رنگ های مختلفی موجود هستند که همچنین به زیبایی طراحی و ساختار ساختمان می افزایند. این ورق های زیبا می توانند در رنگ های قرمز ، خاکستری ، آبی ، سبز زیتونی یا خاکستری تولید شوند.

قیمت ورق ایرانیت گالوانیزه رنگی

قیمت ورق گالوانیزه رنگی به عوامل مختلفی بستگی دارد. با سطوح موج دار ، می توانید تمام نقاط ، از جمله بیت های کوچک و گوشه ها را با پانل های سینوسی پر کنید. پوشش براق این محصولات در برابر خوردگی بسیار مقاوم و ضد زنگ است. اگر قصد دارید از کاربرد ایرانیت گالوانیزه رنگی برای سازه های ساختمان خود استفاده کنید ، باید به ضخامت آن توجه کنید.
یکی از مزایای استفاده از ورق گالوانیزه موجدار رنگی ، طول عمر آن است که باعث شده بسیاری از افراد از آن در ساختارهای خود استفاده کنند. عمر متوسط ​​این محصول حدود ۲۰ تا ۳۰ سال است و هزینه های نگهداری و تعمیرات بسیار کم است.

بورس آهن ارائه دهنده انواع ورق ایرانیت گالوانیزه رنگی و معمولی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *