قیمت ایرانیت فلزی دست دوم

قیمت ایرانیت فلزی دست دوم

ایرانیت فلزی

قبل از پرداختن به مسئله ی قیمت ایرانیت فلزی دست دوم بهتر است که با ایرانیت آشنا شوید. ایرانیت فلزی به صفحاتی گفته می شود که به طور معمول موج دار هستند و به عنوان روکش برای سطوح مختلف در صنعت ساختمان استفاده می شوند. بسته به نوع ماده ای که در ساخت آن استفاده شده است ، این پوشش در بازار مصالح ساختمانی ایران با نام های دیگری مانند فایبرگلاس ، آذریت و اترنیت شناخته می شود.

ایرانیت های فلزی می توانند پوشش بسیار خوبی برای سقف و دیوار ساختمان ها باشند. ایرانیت فلزی در برابر آب و رطوبت مقاوم است. بنابراین ، در بسیاری از مناطق بارانی کشور ، به جای استفاده از پوشش های نفتی مانند ایزوگام یا قیر گونی سقف ساختمان ها ، از این ماده به عنوان پوشش سقف در برابر آب باران استفاده می شود. شکل مواج ایرانیت باعث می شود که قطرات آب و رطوبت هوا در یک محور جمع شده و به سرعت به سمت پایین حرکت کنند.

از طرف دیگر ، صفحات ایرانیتی می توانند به عنوان بخشی از سقف کاذب توالت ، انبارها یا سایر فضاهای کوچک استفاده شوند. روند نصب صفحات ایرانیت بسیار آسان تر و سریع تر از نصب ایزوگام و گچ در ساختمان ها است. بنابراین، کسانی که خانه های پیش ساخته خریداری می کنند اغلب ترجیح می دهند از این پوشش برای سقف و دیوارهای خانه استفاده کنند. ایرانیت بر روی هر سطحی قابل نصب است و هیچ واکنش شیمیایی بین اجزای ایرانیت فلزی و سطح مورد نظر رخ نمی دهد.

ایرانیت فلزی دست دوم

در فروش ایرانیت فلزی دست دوم یا هر نوع آهن آلات دیگر ، این فلزات برای قابلیت استفاده مجدد یا عدم استفاده بررسی می شوند. فروش ایرانیت فلز استفاده شده ، گاهی اوقات به دلیل اینکه این فلزات سال ها در سازه بوده اند و مورد بررسی قرار گرفته می شود، میزان استهلاک زیاد است و هنگام تخریب سازه، به دلیل فشار، ممکن است خم شوند ، تاب می خورد یا زنگ می زند.
فروش ایرانیت فلز دست دوم در این حالت ، محموله قابل استفاده مجدد نیست و فقط برای ذوب شدن به عنوان ضایعات مناسب است. فروش ایرانیت فلزی دست دوم این ضایعات جمع آوری و به عنوان ضایعات ذوب استفاده می شوند.

قیمت ایرانیت فلزی دست دوم یکی از عواملی است که بر قیمت ایرانیت فلزی نو تأثیر می گذارد. زیرا در برخی از روش های تولید ایرانیت از فلزات دست دوم استفاده می شود. به دلیل نوسانات بازار ، قیمت محصولات روزانه تعیین می شود. کارشناسان بازار فلزات ادعا می کنند که این افزایش قیمت محصولات فلزی آن ها را شوکه کرده است.

 

قیمت ایرانیت فلزی

در اینجا برخی از نکات قابل توجه برای شرایط قیمت گذاری ایرانیت فلزی آورده شده است :

*قیمت ایرانیت های فلزی در ایران با قیمت جهانی فاصله زیادی دارد.
*این افزایش قیمت توسط دلالان انجام شده است.

ایرانیت دست دوم یا نو؟

به دلیل افزایش قیمت فلزات، مردم تمایل به خرید فلزات دست دوم دارند. دلیل این امر می تواند دلایل زیر باشد :

۱- می توانید به جای خرید ایرانیت نو با هزینه بالاتر، ایرانیت فلزی مورد نیاز را با ابعاد مورد نیاز و به صورت دست دوم خریداری کنید.
۲- کارشناسان فلز معتقدند از نظر کیفیت ، تفاوت زیادی بین ایرانیت فلزی کارکرده و نو وجود ندارد.
۳- قیمت ایرانیت فلزی نو گرانتر از قیمت دست دوم آن است.

چرا ایرانیت دست دوم بخریم؟

 

 • عایق مناسب در برابر سر و صدا و گرما
 • مقاومت بسیار بالا
 • وزن سبک و آسان برای استفاده
 • قیمت مناسب و سودآوری آن
 • عدم وجود آزبست که ماده در آن بسیار سمی می باشد
 • امکان نصب آن بر روی تیرهای چوبی و قاب فولادی
 • سازگاری و احترام به محیط زیست
 • مقاومت در برابر حرارت و گرما
 • نیازی به مواد خاص برای کار نیست
 • عمر طولانی
 • قابل استفاده در همه مکان ها ، درزها و گوشه ها
 • ساخت سقف خانه و سوله و سالن
 • سقف ویلا و ساختمان
 • ساخت کانال ها و بخاری های تهویه مطبوع

نکاتی در هنگام نصب ایرانیت فلزی دست دوم

با وجود تمام ویژگی ها و کاربرد های ایرانیت که ذکر شد، نحوه نصب و نوع ساختار زیرین تأثیر بسزایی در عملکرد ایرانیت فلزی دست دوم دارد. اگر ایرانیت به درستی نصب نشود، فرقی نمی کند که فایبرگلاس ، فلزی یا سیمان باشد ، احتمال کنده شدن یا نشت آن بسیار بالا است.
برای سازه های فلزی با پروفیل های آهنی ، در مکان هایی که باد یا بارش شدید برف و باران وجود ندارد ، از ایرانیت فایبرگلاس استفاده می شود. در جاهایی که به مقاومت زیادی احتیاج دارد و رطوبت آن زیاد است ، از ایرانت فلزی استفاده می شود.

ایر

قیمت ایرانیت فلزی دست دوم

همانطور که می دانید امروزه قیمت محصولات در هیچ صنعتی ثابت نیست بنابراین نمی توانیم قیمت قطعی را برای شما عزیزان اعلام کنیم. همانطور که می دانید قیمت ایرانیت دست دوم از قیمت پایینتری نسبت به ایرانیت کارنکرده برخوردار است اما فاکتورهای زیادی در قیمت این فلزات در بازار تأثیرگذار است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آهن و محصولات ایرانیتی با جنس های مختلف می توانید با شرکت بورس آهن تماس گرفته و از مشاوران مجموعه اطلاعات کسب کنید. کارشناسان فروش بورس آهن در طول روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

اجرای سقف سوله با ایرانیت فلزی دست دوم

همانطور که می دانید سقف هر سازه به منظور محافظت و نگهداری صحیح از امکانات و تجهیزات داخلی اجرا می شود که با توجه به این مشکل ، انتخاب نوع پوشش در سقف آشیانه بسیار مهم است. بنابراین باید با در نظر گرفتن نوع استفاده مناسب ترین و کارآمدترین سوله را انتخاب و نصب کنید. پوشش سقف سوله باید بتواند در برابر باد ، باران ، طوفان ، برف و تابش نور مقاومت کند. علاوه بر این ، پوشش خارجی سقف از اهمیت بیشتری نسبت به پوشش داخلی برخوردار است و به عنوان یک محافظ برای سازه عمل می کند، باید بادوام و با کیفیت باشد چون همواره در معرض نور خورشید و نفوذ آب قرار می گیرد.

بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای سقف سوله ها با توجه به موارد گفته شده در بالا ایرانیت فلزی است وبه خاطر اینکه ایرانیت های فلزی دست دوم قیمت کمتری نسبت به کارنکرده ی آن ها دارد پس انتخاب ایرانیت فلزی دست دوم می تواند بهترین گزینه از لحاظ مالی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *